Pracownia Psychologii Transportu - dr Marcin Cybulski

Witamy na stronach Pracowni Psychologii Transportu


Psychologia i motoryzacja to po prostu nasze pasje.

Wkroczyliśmy właśnie w 5 rok działalności, a wraz z 2013 rokiem rozpoczęła się Nowa Era - okres współpracy z Przychodnią "Medicomplex" w Mosinie. Jesteśmy zespołem młodych zapaleńców, wykształconych według najnowszej dostępnej wiedzy z zakresu psychologii transportu i bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zawsze jesteśmy blisko ludzi i motoryzacji, często mijasz nas na ulicy w samochodzie obok. Jeśli widzisz na drodze zabytkowy samochód pozdrów kierowcę - być może trafiłeś właśnie na nas.

Znane są nam problemy kierowców i staramy się zawsze odnaleźć dobre rozwiązanie trudnej sytuacji. Jesteśmy ludźmi wyjątkowo cierpliwymi, pracujemy w przyjaznej atmosferze i dbamy o dobre samopoczucie osoby badanej. Współpracujemy naukowo z Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu i Uniwersytetem SWPS w Poznaniu.

Obecnie oferta została wzbogacona również o program terapeutyczny dla ofiar wypadków drogowych - osób dotkniętych zaburzeniem stresowym pourazowym.
Szczegóły pod nr telefonu 605 227 567.


Możemy się pochwalić współpracą z wieloma firmami działającymi na terenie Wielkopolski - m.in. Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego "Kaczmarek" w Śremie, firmami Rhenus Fastrack S.A., Gerdes MC Sp. z o.o. oraz Remondis Sp. z o.o., a także Szkołą Bezpiecznej Jazdy "Test & Training Safety Centre" (obecnie "Sobiesław Zasada Centrum") Sobiesława Zasady, wielokrotnego mistrza w rajdach samochodowych.

Znamy się na kierowcach - sami nimi jesteśmy.

dr Marcin Cybulski wraz z zespołem


Rejestracja:

tel. (61) 8 192 271

(61) 8 192 272


Badania psychologiczne
odbywają się w Przychodni "Medicomplex"
w Mosinie,
na ul. Konopnickiej 33,
w budynku Tesco (I piętro)