Pracownia Psychologii Transportu - dr Marcin Cybulski

Nasze sukcesy


Rok 2013 rozpoczynamy od nawiązania współpracy z Przychodnią Medicomplex z Mosiny k. Poznania.

Rok 2012 to także czas udanej współpracy z poznańskimi mediami - m.in. Głosem Wielkopolskim, Radiem Merkury i lokalnym wydaniem Gazety Wyborczej. Do ponownego usłyszenia i przeczytania!

W 2012 roku Marcin Cybulski obronił rozprawę doktorską pod tytułem "Wybrane uwarunkowania zachowań ryzykownych dla zdrowia na przykładzie kierowców transportu sanitarnego w województwie wielkopolskim" uzyskując tytuł doktora nauk o zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Gratulujemy!

W sezonie 2010 nasza firmowa załoga (kierowca Marcin Cybulski i piloci), startująca Fordem Capri 3.0 S z 1978 roku, zdobyła 9 miejsce w generalnej klasyfikacji Mistrzostw Okręgu PZM Pucharu YoungtimerParty w klasie A4 - aut produkowanych do 1981 roku o pojemnościach skokowych silników do 3000 ccm. Gratulujemy!

W październiku 2010 roku wzbogaciliśmy o pomoc terapeutyczną skierowaną do ofiar wypadków drogowych - osób dotkniętych zaburzeniem stresowym pourazowym. Szczegóły pod nr tel. 605 227 567. Mgr Marcin Cybulski, dr Włodzimierz Płotek z Katedry Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu wraz z zespołem konstruktorsko-designerskim studentów Politechniki Poznańskiej "Krejzi Dżepetto Team" (Radek Brandt, Jakub Barszczewski, Łukasz Berliński) awansowali do półfinałowej rundy ogólnoświatowego konkursu "Imagine Cup Student Competition 2010" organizowanego przez koncern Microsoft. Zespół prezentuje system diagnostyczny "BluBerd", określający poziom sprawności procesów poznawczych u pacjentów po znieczuleniach.

Serwis autopolki.pl zrelacjonował szkolenie "Panie przodem", zorganizowane przez portal www.autopolki.pl oraz szkołę bezpiecznej jazdy Test & Training Safety Centre. Część teoretyczną dotyczącą używania alkoholu przez kierowców poprowadził Marcin Cybulski. Szczegóły tutaj

Nasza firmowa 'załoga' Pracowni Psychologii Transportu, czyli Marcin Cybulski wraz z pilotem Tomaszem Szymańskim, jadąca autem VW Polo GT-Rost z 1983 roku zdobyła w dniach 11/12 paźdzernika III miejsce w klasie do 80 KM w trakcie zawodów "VI YoungTimerParty" odbywających się na Torze "Poznań".
Dofinansowanie konferencji "Psychologia w medycynie" organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i Zakład Psychologii Klinicznej UMP - Poznań, kwiecień 2008

Dofinansowanie spotkań "Youngtimer Party" w 2007 i 2008 roku - imprez dla kierowców sportowych amatorów i miłośników zabytkowej motoryzacji na Torze "Poznań". Imprezy mają charakter cykliczny i wyrażamy nadzieję, że następne również odbędą się z naszym udziałem - zarówno jako sponsorów, współorganizatorów, jak i czynnych uczestników...

Udział w "XIX Rajdzie pieszym dla dzieci z domów dziecka - Kobylnica 2007" oraz "XX Rajdzie - Szamotuły 2008 - prezentacja naszych samochodów i przejażdżki z dziećmi.

Obejrzyj film z XIX Rajdu w Kobylnicy:
Udział w Pucharach Capri: w 2005, 2007 oraz 2008 roku - cyklicznych imprezach sportowych odbywających się na Torze Wyścigowym "Kielce" w Miedzianej Górze i skupiających posiadaczy i miłośników zabytkowych aut marki Ford.